Hizmetlerimiz
  • İkinci El Araç Alım - Satım
  • Araç Takas
  • Ekspertiz
  • Garanti
  • Kredi
  • Sigorta
  • Tescil
  • Oto Aksesuar
  • Araç Görünüm Yenileme

İkinci elde tek ihtiyacınız, Otomol

Hayalinizdeki ikinci el otomobil için doğru yerdesiniz.

Otomol; ‘2.El Araç Alım - Satım’, 'Araç Takas’, 'Ekspertiz’, ‘Garanti’, ‘Kredi’, ‘Sigorta’, ‘Tescil’, 'Aksesuar’, ‘Araç Görünüm Yenileme’ gibi hizmetleriyle, ikinci el otomobil almayı düşünen herkese, büyük avantajlar sunuyor. Otomol, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile sadece ikinci el değil, tüm otomobil sektöründe çıtayı çok yukarılara taşıyor. Kattığı değer ve sunduğu avantajlar ile sıfır araç almak isteyenlerin “Neden ikinci el otomobil almıyorum?” demesini sağlayan Otomol; A’dan Z’ye tüm hizmetleri, kaliteli markalar ile bir arada sunuyor. Hayalleri süsleyen araçlara şimdi çok daha kolay ulaşabilmenin tek adresi; Otomol

Otomol İkinci El Araç Alım Satım

İkinci El Araç Alım - Satım

Alım ve satımda hızlı, güvenilir ve kolay çözümler
İkinci el aracınızı satarken sizin için en önemli kriterin uygun fiyata değerlendirme olduğunun farkındayız. Otomol olarak araca kattığımız değeri alırken de siz araç sahiplerine yansıtıyoruz.

Otomol Satınalma Ekibi, mümkün olan en yüksek fiyata aracınızı değerlendirmek için gerekli piyasa bilgisini sizinle paylaşıyor. Uygun bulmanız halinde araç bedelini hesabınıza nakit olarak yatırarak gerekli devir işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz.

Otomol, aracınızın değerini biliyor, onu gerçek değerinde, üstelik nakit olarak sizden alıyor. Tüm kontrolleri yapılmış, güvenilir ikinci el araçları, en avantajlı şartlarda beğeninize sunuyor. Alırken de kazanıyorsunuz, satarken de....

Otomol İkinci El Araç Takas

Araç Takas

Aracınızı hayalinizdeki daha yenisiyle değiştiriyoruz
Otomol, aracınızın değerini biliyor, onu gerçek değerinde, takas olarak sizden alıyor. Tüm kontrolleri yapılmış, güvenilir ikinci el araçları, en avantajlı şartlarda beğeninize sunuyor. Alırken de kazanıyorsunuz, satarken de....

Otomol’ da sadece en iyilere yer var. Her marka ve model araca takas imkanı veren geniş model yelpazesiyle Otomol, aracınızı değerlendirmek için en cazip seçenekleri sunuyor.

Otomol’de uzman Satınalma Ekibimiz size öncelikle aracınıza verilebilecek en uygun fiyatı vermek için gerekli çalışmayı yapıyor. Sonrasında aracınız, gerçek değerini bulabileceği ekspertiz işlemine alınıyor.

Ekspertiz işleminin amacı, bir sonraki aşamada Otomol müşterilerine sunulacak bir aracın durumunun net olarak tespit edilerek gerçek fiyatının belirlenmesi. Aracınızın tüm teknik özellikleri kontrol edilerek takas fiyatı size sunuluyor.

Uzman Otomol ekibi tarafından takip edilen bürokratik işlemler sayesinde kısa sürede alım-satım işlemleriniz çözüme kavuşturuluyor.

Böylece tek noktada hem en uygun aracı alıyor hem de kurumsal güvene dayalı olarak aracınızı değerlendirme imkanı buluyorsunuz.

Otomol İkinci El Araç Ekspertiz

Ekspertiz

Otomol’da sadece en iyilere yer verilir
İkinci el araç sektöründe en önemli konuların başında araç ekspertizi geliyor.

Esasen “değer biçme” anlamına gelen ekspertiz işlemi aracın genel piyasa değerinden çok daha özel bir fiyatlandırma yapılmasına olanak sağlıyor. İkinci elin sıfırdan en önemli farkı da burada.

Son yıllarda bunun farkına vararak kurumsal noktalardan alım yapmayı tercih eden alıcıların aradığı ise verilen güvencenin bilgi, uzmanlık ve teknoloji ile birleşmesi. Otomol ekspertiz konusunda piyasadaki en yüksek kaliteyi yakalayarak müşteri beklentilerine karşılık veriyor.

Son teknoloji ürünü bir çok markaya hizmet veren diagnostik cihazlarla aracın arızaları tespit edilerek aracın gerçek mekanik durumu ve alıcı açısından yaratacağı konfor daha net ortaya çıkıyor. Ayrıca lastiklerin ve akünün durumu da özel cihazlarla ölçülüyor. Ekspertiz sonucu uygun olan araçlara Otomol Garanti veriliyor.

Kaporta-boya durumu, ikinci eldeki her araç için tüketicilerin en çok sorduğu konuların başında geliyor.Otomol Ekspertiz Ekibi, bilgi ve deneyiminden süzerek yaptığı titiz bir inceleme ile aracın kaporta-boya durumunu net olarak ortaya koyuyor. Gelen tüm araçların tramer sorgusu yapılıyor. Boya-değişen bilgisi ise www.otomol.com adresinde Otomol müşterileri ile paylaşılıyor.

Eğer araçta ciddi bir masraf yoksa ekspertiz öncesi fiyattan aracınızın alımı yapılıyor.Aracın bakımlarının düzenli olması, aracın geçmiş ve mevcut hasar durumu ve kaporta aksamında boya-değişim varsa bunların kayıtlı ve düzgün bir işçiliğe sahip olması büyük önem taşıyor.

Ekspertizdeki amacın araca gerçek değerini vermek ve satışta da araca katma değer sağlamak olduğunu bilen Otomol, kurumsal güvencenin sadece bir isimden ibaret olmasının müşteride yaratabileceği hayalkırıklığının bilincinde olarak, yarattığı beklentinin karşılığını veriyor. Otomol, teknolojiyi ve trendleri sürekli takip ederek ekspertiz hizmetini geliştirmeyi ve çıtayı daha yükseğe koymayı temel bir prensip olarak benimsiyor.

Otomol İkinci El Araç Garanti

Garanti

Otomol’da aracınız gibi keyfiniz de garanti
Üretici garantisi biten araçlara, standart olarak sunulan ‘Silver’ (6 aylık standart Otomol Garanti) ile sahip olurken; dilerseniz ‘Gold’ (12 ay) ve ‘Platinum’ (12 ay+ ekstra kapsam) paket seçenekleriyle garanti sürenizi daha da uzatabiliyorsunuz.

Otomol’ün detaylı ekspertizinden geçen ve Otomol eksperleri tarafından uygun bulunan her araç, Otomol Garanti almaya hak kazanıyor.

Silver ve Gold Garanti motor, şanzıman ve elektrik sisteminin önemli bazı unsurlarını (marş motoru ve alternatör gibi) kapsarken, Platinum’da buna ilave olarak çekiş sistemi, elektronik aksam, motor soğutma sistemi, turbo, klima kompresörü de müşteriye sunuluyor. Bu kapsamda, Otomol, üretici garantisine çok yakın bir güvenceyi sunmuş oluyor.Böylece aracınız, ‘Otomol Garanti’ ile bu kapsamda meydana gelebilecek her türlü arızaya karşı koruma altına alınmış oluyor.

Otomol’ün çözüm ortağı TurAssist ile beraber sizin için geliştirdiği Otomol Garanti, aynı zamanda Yol Yardım Hizmetini de sizlere sunuyor. Aracın 50 km. mesafe içinde çekilmesi bu hizmete dahil. Aracın kullanılamaması nedeniyle, 2 gecelik konaklama ve eve dönüş veya yolculuğa devam imkanı da Otomol Garanti’’nin size sunduğu bir ayrıcalık. Otomol, seçtiğiniz aracınıza olduğu gibi, sürüş keyfinize de garanti veriyor.

Tüm bu imkan ve ayrıcalıklar, sizin için özel olarak hazırlanan Otomol Garanti kitapçıklarında detaylı olarak anlatılıyor.

Otomol İkinci El Araç Kredili Satış

Kredi

Ayağınızı yerden kesecek kredi seçenekleri burada
Otomol’da her marka ve modeldeki araçlar için bütçenize özel ödeme seçenekleriyle, 48 aya kadar vadeli kredi imkânı sunuluyor. Uzman Otomol personeli, anlaşmalı finans kuruluşlarından en uygun kredi seçeneklerini sizinle paylaşıyor.

Siz çayınızı içerken, size özel kredi başvurunuz titizlikle takip edilerek, hızla sonuçlandırılıyor.

Böylece alacağınız araçla ilgili tüm hizmetlere tek noktadan ulaşma ayrıcalığına kavuşuyorsunuz. Hayalinizdeki araç, vakit kaybetmeden ve sayısız avantajla sizin oluyor.

Otomol İkinci El Araç Sigorta

Sigorta

Güvenle yola çıkmak için kapsamlı sigorta hizmetleri
Araç sigortası adına güven veren tüm çözümler Otomol’da… Seçtiğiniz araç hangisi olursa olsun, zorunlu trafik sigortası ve kasko teklifi hazırlanarak, en uygun ve en kapsamlı poliçeler tarafınıza sunulur. Size ise sadece teklif edilenler arasından en avantajlı olanını seçmek ve güvenle yola çıkmak kalır.

Sigorta Danışmanımız vadesinden önce poliçenizi takip ederek yenilemesini gerçekleştirir. Böylece hasarsızlık durumunda avantajlı indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Otomol İkinci El Araç Tescil

Tescil

Aracınızın keyfi sizin, formaliteleri bizim
Hizmet, Otomol’da aracınızı seçtiğiniz andan, satış işlemini gerçekleştirdiğiniz ana kadar devam ediyor. İkinci el alım-satım işlemlerinde güven unsuru, özellikle tescille ilgili tüm aşamalarda alıcı açısından büyük önem arzeden bir konu.

Bize vereceğiniz vekalet sonrası alım ve satımla ilgili tüm işlemler Otomol tarafından takip ediliyor. Tüm araçların noter satışı, muayene ve tescil işlemleri ile ilgili takipler uzman personelimizce güvenle yapıldıktan sonra, size randevu verilerek aracınız teslime hazır hale geliyor.

Bu esnada tüm evrak Otomol tarafından arşivleniyor. Bu takip sistemi, içiniz rahat bir şekilde alım-satım işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Otomol İkinci El Araç Aksesuar

Oto Aksesuar

En göz alıcı araç sizinki olsun ister misiniz?
Otomol’da araç seçimindeki zenginlik, tüm marka ve model için sunulan aksesuar portföyü için de geçerli... Lastikten janta, krom aksesuardan sileceğe, güvenlik ve bakımdan temizlik ürünlerine kadar birçok aksesuar; aracınızı donanımlı hale getirirken kişiselleştirme özgürlüğü sağlıyor.

Otomol’e geldiğinizde dünyanın en büyük ve güvenilir lastik markalarından istediğiniz seçeneklerde lastik değişimi yapabilir veya almış olduğunuz araca mevsimine göre kış lastiği taktırabilirsiniz.

Navigasyon standımızda ise, her marka araca özel olarak hazırlanmış multimedya özelliği olan güncel haritalı cihazlar 1 gün içinde monte edilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Kaput filmi ve cam filmi gibi aracınızın değerine değer katan işlemler de deneyimli ekibimiz tarafından aracınıza uygulanıyor.

Tek yapmanız gereken Otomol Satış personeline almak istediğiniz ürünle ilgili danışarak sizin için sunacakları hizmetle ilgili bilgileri almak…

Otomol İkinci El Araç Görünüm Yenileme

Araç Görünüm Yenileme

Yenilenen tüm araçlar ilk günkü gibi ‘göz alıcı’
Kitaplara da konu olan araba sevdasının 100 yılı aşkındır hiç bitmemesi, modern yaşamın en önemli unsuru olan araca duyulan sevgiyi ne güzel anlatıyor. Otomol olarak biz de ilk görüşte aşka inanıyoruz. İşte bu yüzden, Otomol'da bulunan tüm araçlarımızın ilk günkü gibi kusursuz ve göz alıcı olmasını önemsiyoruz.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, nano teknoloji ürünü yeniliklerden de faydalanarak, boya kusuru-çizik giderilmesinden, bakteri-ozon temizliğine kadar sayısız özel bakım hizmeti uyguluyoruz.

Otomol’daki her aracı size en mükemmel ve ilk günkü haliyle sunmaya özen gösteriyoruz.

İletişim

Osmaniye Mh. E-5 Çırpıcı Yan Yol Cd.

No:1-3

Bakırköy/İstanbul

T: 0212 409 09 09

F: 0212 425 10 35

Email: info@otomol.com

HİZMETLERİMİZ

OTOMOL HAKKINDA

ARAÇ ALIM SATIM

Otomol Facebook    Otomol Twitter    Otomol Youtube    Otomol Pinterest    Otomol Google+    Otomol Instagram