Araç Takas

Araç Takas

Aracınızı hayalinizdeki daha yenisiyle değiştiriyoruz

Otomol, aracınızın değerini biliyor, onu gerçek değerinde, takas olarak sizden alıyor. Tüm kontrolleri yapılmış, güvenilir ikinci el araçları, en avantajlı şartlarda beğeninize sunuyor. Alırken de kazanıyorsunuz, satarken de….

Otomol’ da sadece en iyilere yer var. Her marka ve model araca takas imkanı veren geniş model yelpazesiyle Otomol, aracınızı değerlendirmek için en cazip seçenekleri sunuyor.

Otomol’de uzman Satınalma Ekibimiz size öncelikle aracınıza verilebilecek en uygun fiyatı vermek için gerekli çalışmayı yapıyor. Sonrasında aracınız, gerçek değerini bulabileceği ekspertiz işlemine alınıyor.

Ekspertiz işleminin amacı, bir sonraki aşamada Otomol müşterilerine sunulacak bir aracın durumunun net olarak tespit edilerek gerçek fiyatının belirlenmesi. Aracınızın tüm teknik özellikleri kontrol edilerek takas fiyatı size sunuluyor.

Uzman Otomol ekibi tarafından takip edilen bürokratik işlemler sayesinde kısa sürede alım-satım işlemleriniz çözüme kavuşturuluyor.

Böylece tek noktada hem en uygun aracı alıyor hem de kurumsal güvene dayalı olarak aracınızı değerlendirme imkanı buluyorsunuz.

İlk günkü gibi.

Otomol
Mercedes-Benz Certified.

BMW

Otomol.
BMW Premium Selection.

Karşılaştırma listesi

Karşılaştırma yapmak için ilan eklenmelidir.
Karşılaştır

Son ilanlar