Otomol Plaza

HİÇ BİTMEYEN SÜRÜŞ KEYFİ OTOMOL'DA.

BMW Premium Selection Onaylı Kullanılmış Otomobiller.

24 ay BMW Premium Selection garantili kullanılmış otomobillerle gerçek sürüş keyfini keşfedin. BPS onaylı bir otomobil, yalnızca uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, %100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanır. Her BMW Premium Selection otomobil, onaylı servis geçmişi ve finansman seçenekleriyle birlikte sunulur. Böylece size sadece otomobilinize yerleşmek ve keyfini çıkarmak kalır.

BMW Onayli Kullanılmış Otomobiller

OTOMOL’DA SADECE EN İYİLERE YER VERİLİR.

Bizim için kalite yalnızca bir söz değil aynı zamanda bir prensiptir. BMW Premium Selection sertifikalı bir otomobil en fazla beş yaşındadır ve maksimum 120.000 kilometrededir. 360 derece optik ve teknik kontrollerden geçen otomobillerin servis geçmişlerini de kayıtlıdır. Böylelikle her zaman maksimum kaliteye sahip olmanız garanti edilir.

Onlarca BMW Premium Selection sertifikalı otomobilleri inceleyebilir, dilediğiniz otomobil hakkında bilgi alabilirsiniz.

premium-selection-image-vorteile-slide-01

HER AÇIDAN AVANTAJLIDIR.

Her BMW Premium Selection otomobil, uzmanlarımız tarafından en üst düzey standartları karşılandığıdan emin olmak üzere detaylı kontrollerden geçer. Sertifikalı kaliteye ek olarak; kapsamlı garanti, 24 saat yol yardımı, test sürüşü imkanı, onaylı servis geçmişi ve cazip finansal ödeme koşullarıyla birlikte sunulur.

BMW Premium Selection’ın avantajları nelerdir?

İlk günkü gibi.

Otomol
Mercedes-Benz Certified.

BMW

Otomol.
BMW Premium Selection.

Karşılaştırma listesi

Karşılaştırma yapmak için ilan eklenmelidir.
Karşılaştır

Son ilanlar