Otomol Plaza

BMW Premium Selection Onaylı Kullanılmış Otomobiller, 12 ay vade %0 Faiz Fırsatıyla.

31 Temmuz 2017 tarihine kadar Otomol Merter’e gelin, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillere 40.000 TL 12 ay %0 faiz imkanı ile sahip olun.

Kredi Tutarı Vade Aylık ödeme
40.000 TL 12 Ay 3.333,34 TL
*Faiz indirimi seçili BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobiller için geçerlidir.
*Ticari satışlar için tablo değişkenlik gösterebilir.
* Kampanya 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir.
* otomol.com web sitesinde bulunan tüm otomobiller, BMW Premium Selection standartlarına uygun olmayıp, uygunluğu konusunda satış danışmanları ile irtibata geçilmelidir.
* Söz konusu fiyatlara KDV ve bandrol masrafları dahil, tescil, kasko ve trafik sigortası bedeli dahil değildir. Tescil ve sigorta bedelleri plaka değişikliği gibi işlemlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
* Otomol kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
* İlgili kredi tutarları, gerçek kişiler için yeni kanunla gelen düzenlemeye göre oluşacak yasal sınırlar dikkate alınarak değerlendirmeye alınabilecektir. “Nihai fatura değeri 50.000 TL’yi aşan otomobiller için kredi tutarının otomobilin değerine olan oranı- bedelin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70, 50.000 TL’nin üzerinde olan kısım için ise % 50’ yi aşamaz.” İkinci el binek araçlarda taşıtın değerinin tespitinde kasko değeri esas alınır.
* Kullanılmış oto katkı paylı kampanya işlemleri Borusan Otomotiv Premium kanalıyla kullandırılacak krediler için geçerlidir. Kampanya TEB aracılığıyla kullandırılacak işlemlerde geçerlidir.
* Kampanya şartları dışında talep edilen kredi tutarlarında Borusan Otomotiv Premium iş ortaklarının baz faiz oranları geçerli olacaktır.
* Borusan Otomotiv Premium, anlaşmalı olduğu banka ve finans kuruluşlarının sunduğu en uygun taşıt ve/veya ihtiyaç kredisi koşulları hakkında başvuru sahiplerini bilgilendirmek ve kullanıcı kredi taleplerini söz konusu banka ve finans kuruluşlarına iletmek dışında bir yükümlülük taahhüt etmemekte olup, yalnızca, Borusan Otomotiv Premium internet teknolojileri ve servisleri üzerinden taşıt ve/veya ihtiyaç kredileri konusunda müşterilerine on-line bilgilendirme ve başvuru konusunda destek hizmetleri sunmaktadır. Borusan Otomotiv Premium, müşterilerini Türkiye’de hizmet veren banka ve finans kuruluşlarının kredi ürünleri hakkında bilgilendirmekte ve kullanıcılar tarafından yapılan kredi başvurularını bu kuruluşlara ileterek destek hizmet sağlamaktadır. Borusan Otomotiv Premium, bu kapsamda kendisine sunulan bilgilere ilişkin kesin sır saklama yükümlülüğü altında olduğunu da ayrıca taahhüt etmektedir.

İlk günkü gibi.

Otomol
Mercedes-Benz Certified.

BMW

Otomol.
BMW Premium Selection.

Karşılaştırma listesi

Karşılaştırma yapmak için ilan eklenmelidir.
Karşılaştır

Son ilanlar