Ekspertiz

Otomol’da sadece en iyilere yer verilir

İkinci el araç sektöründe en önemli konuların başında araç ekspertizi geliyor.

Esasen “değer biçme” anlamına gelen ekspertiz işlemi aracın genel piyasa değerinden çok daha özel bir fiyatlandırma yapılmasına olanak sağlıyor. İkinci elin sıfırdan en önemli farkı da burada.

Son yıllarda bunun farkına vararak kurumsal noktalardan alım yapmayı tercih eden alıcıların aradığı ise verilen güvencenin bilgi, uzmanlık ve teknoloji ile birleşmesi. Otomol ekspertiz konusunda piyasadaki en yüksek kaliteyi yakalayarak müşteri beklentilerine karşılık veriyor.

Son teknoloji ürünü bir çok markaya hizmet veren diagnostik cihazlarla aracın arızaları tespit edilerek aracın gerçek mekanik durumu ve alıcı açısından yaratacağı konfor daha net ortaya çıkıyor. Ayrıca lastiklerin ve akünün durumu da özel cihazlarla ölçülüyor. Ekspertiz sonucu uygun olan araçlara Otomol Garanti veriliyor.

Kaporta-boya durumu, ikinci eldeki her araç için tüketicilerin en çok sorduğu konuların başında geliyor.Otomol Ekspertiz Ekibi, bilgi ve deneyiminden süzerek yaptığı titiz bir inceleme ile aracın kaporta-boya durumunu net olarak ortaya koyuyor. Gelen tüm araçların tramer sorgusu yapılıyor. Boya-değişen bilgisi ise www.otomol.com adresinde Otomol müşterileri ile paylaşılıyor.

Eğer araçta ciddi bir masraf yoksa ekspertiz öncesi fiyattan aracınızın alımı yapılıyor.Aracın bakımlarının düzenli olması, aracın geçmiş ve mevcut hasar durumu ve kaporta aksamında boya-değişim varsa bunların kayıtlı ve düzgün bir işçiliğe sahip olması büyük önem taşıyor.

Ekspertizdeki amacın araca gerçek değerini vermek ve satışta da araca katma değer sağlamak olduğunu bilen Otomol, kurumsal güvencenin sadece bir isimden ibaret olmasının müşteride yaratabileceği hayalkırıklığının bilincinde olarak, yarattığı beklentinin karşılığını veriyor. Otomol, teknolojiyi ve trendleri sürekli takip ederek ekspertiz hizmetini geliştirmeyi ve çıtayı daha yükseğe koymayı temel bir prensip olarak benimsiyor.

 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.