Oto Aksesuar

En göz alıcı araç sizinki olsun ister misiniz?

Otomol’da araç seçimindeki zenginlik, tüm marka ve model için sunulan aksesuar portföyü için de geçerli… Lastikten janta, krom aksesuardan sileceğe, güvenlik ve bakımdan temizlik ürünlerine kadar birçok aksesuar; aracınızı donanımlı hale getirirken kişiselleştirme özgürlüğü sağlıyor.

Otomol’e geldiğinizde dünyanın en büyük ve güvenilir lastik markalarından istediğiniz seçeneklerde lastik değişimi yapabilir veya almış olduğunuz araca mevsimine göre kış lastiği taktırabilirsiniz.

Navigasyon standımızda ise, her marka araca özel olarak hazırlanmış multimedya özelliği olan güncel haritalı cihazlar 1 gün içinde monte edilerek kullanıma hazır hale geliyor.

Kaput filmi ve cam filmi gibi aracınızın değerine değer katan işlemler de deneyimli ekibimiz tarafından aracınıza uygulanıyor.

Tek yapmanız gereken Otomol Satış personeline almak istediğiniz ürünle ilgili danışarak sizin için sunacakları hizmetle ilgili bilgileri almak.

 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.