Otomol Ankara'da Volvo Yetkili Servisi ve Volvo Yetkili Satıcısı

Otomol Ankara'da Volvo Yetkili Servisi ve Volvo Yetkili Satıcısı

Otomol Maslak ve Otomol Bodrum Yetkili Servislerinden sonra şimdi de Ankara Çankaya’da Volvo Yetkili Servisi ve Volvo Yetkili Satıcısı

2020 yılında Otomol Maslak ve Otomol Bodrum lokasyonlarımızda Yetkili Servis olarak temsil etmeye başladığımız Volvo markasını, bugün itibari ile Volvo Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi olarak Çankaya lokasyonumuzda temsil edeceğimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.
 
1990 yılından beri Volvo markasını Ankara’da başarı ile temsil eden Grup Volvo, Yetkili Satıcı ve Yetkili Servis olarak hizmet verdiği Çankaya lokasyonundaki operasyonunu bugün itibari ile Otomol’a devretmiş bulunmaktadır. 
 
Yeni şube ile birlikte 13 Ekim 2021 tarihi itibariyle hizmet verdiğimiz Otomol Merter, Otomol Maslak, Otomol Ataşehir, Otomol İzmir ve Otomol Bodrum şubelerimize Otomol Çankaya da eklenmiş bulunmaktadır. Müşterilerimize premium deneyim sunma hedefimiz yeni şubelerimizde de eksiksiz olarak devam edecektir. 

Volvo Yetkili Satıcısı ve Yetkili Servisi Otomol Çankaya'dan Volvo Servis Randevusu almak için Servis Randevu Formu'na gidebilir veya (0312) 284 61 10  numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.
 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.