Otomol Büyümeye Devam Ediyor!

Otomol Büyümeye Devam Ediyor!

Son dönemde farklı şehirlerde ve farklı markalarda yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Otomol büyümeye devam ediyor. Otomol hizmet verdiği premium markalar arasına Volvo’yu da kattı.

İstanbul Maslak’da Volvo ve BMW yetkili servisi Evo’yu devir alıp beşinci şubesini açan Otomol aynı zamanda Bodrum Volvo yetkili servisini de bünyesine kattı. Otomol Eylül ayı içinde Bodrum şubesinde Mercedes-Benz yetkili servisi ve Premium ikinci el showroomunun yanında, BMW-MINI yetkili servisinin de açılışını yapmıştı.Otomol CEO’su Uğur Sakarya “ Volvo ve BMW yetkili servisi Evo’yu devir alarak, yeni bir markaya hizmet vermeye başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Maslak’da aynı zamanda ikinci el satış operasyonumuz da olacak. Otomol Maslak; Merter, Ataşehir, İzmir ve Bodrum’dan sonra İstanbul’da üçüncü, Türkiye’de beşinci şubemiz oldu. Bodrum şubemizde BMW-MINI ve Volvo yetkili servislerini de açarak toplam yetkili servis sayımızı 5 markada 15 servise çıkarttık ve premium segmentin en yaygın servis ağlarından biri olduk. Temsil ettiğimiz diğer premium markaların yetkili servis, ikinci el otomobil satış ve araç kiralama operasyonlarında yakaladığımız başarıyı ve müşteri memnuniyetini Volvo markasında da yakalayacağız” dedi. İkinci el satışlarına da değinen Sakarya “ Eylül ayında ÖTV artışının etkisiyle rekor sayıda ikinci el araç satışı gerçekleştirdik. Artan fiyatlara rağmen ikinci el satışlarda tempo sürekli artıyor. Maslak şubemizin de katkısıyla ikinci el satış hedefimizi aylık 200 adete yükselttik” dedi.


 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.