Premium Marka Premium Hizmet

Premium Marka Premium Hizmet

Premium marka Otomol’un tüm üst segment premium hizmetlerini sizlere bir arada tanıtmak istedik.Otomol olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerle büyüyen bir marka olmak öncelikli amacımız. Bu açıdan deneyimimizi ve tecrübemizi otomotive dair tüm alanlara yansıtmak bizim için çok önemli. Şubelerimizde görevli uzman personelimiz ve ödüllü teknik ekibimizle bugüne dek bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İkinci el araç alım ve satımı, global markaların yetkili servis hizmeti, araç kiralama ve sigorta başlıca faaliyet alanlarımız. Tüm bu alanlara yönelik müşteri odaklı premium hizmet anlayışımız Otomol’un premium bir marka olarak rağbet görmesini sağlıyor.


1) İKİNCİ EL ARAÇ ALIM VE SATIMINDA GÜVENİLİRLİK


İkinci el araç piyasasında en önemli unsur hiç şüphesiz güvenilirlik. Üstelik bu sadece konunun ekonomik boyutuyla da sınırlı değil. Hem ikinci el araç arayanların hem de aracını satmak isteyenlerin tüm beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak gerekiyor. Tabiri caizse masanın iki tarafına da güven veren bir kurum olmayı başarabilmek oldukça güç.

Güvenilirliği sağlamak için iyi niyet her zaman tek başına yeterli olmayabilir. Zira meselenin teknik boyutları son derece belirleyici. Bu konuda yeterli düzeyde bir tecrübe ve birikim ile uzman teknik personel ve altyapıya sahip olmak şart. Bizim de Otomol olarak ikinci el araç piyasasındaki güvenilirliğimiz, kurumsal felsefemize, 10 yılı aşkın tecrübemize ve yetkinliğini kanıtlamış ekibimize dayanıyor.

Seçeneklerinizi karşılaştırmalı olarak değerlendirebileceğiniz geniş portföyümüzdeki tüm araçların teknik bilgileri ve ekspertiz raporları kayıt altında. Hepsini internet sitemiz ve satış danışmanlarımız vasıtasıyla size yansıtmaya önem veriyoruz. Bu açıdan satın alacağınız ikinci el araç, daha önceki kullanıcısından bağımsız bir biçimde tamamen Otomol güvencesini taşıyor.

Diğer yandan aracını satmak isteyenler açısından da aynı şeffaflığı değerleme sürecinde ortaya koyuyoruz. Aracının gerçek değerini bulacağı ve avantajlı bir fiyatla satılacağı fikri ve güvencesi onların da gönül rahatlığıyla hareket edebilmesini sağlıyor.


2) YETKİN, DENEYİMLİ VE UZMAN YETKİLİ SERVİS ANLAYIŞI


Trafik her türlü sürprize açık olmanız gereken, çok ince ayrıntıların hayatımızda rol oynayabildiği ve her gün yenilenen bir süreç. Teknolojik ve mekanik unsurlarla insan faktörünün birlikteliğine en çok tanık olduğumuz alan. Bu süreçte hava koşulları gibi doğal dinamikler de son derece belirleyici.

Tüm bunlar göz önüne alındığında kurulmuş bir mekanizmaya benzetilebilecek olağan akışındaki bir trafiği bozmaya bazen küçücük bir çakıl taşı dahi yetebilir. Bu yüzden trafiğe dair hiçbir şey tesadüf olmamalı.

Bunların başında da trafiğin varlık sebebi olan araçlar gelir. Yeterince sıkılmamış bir vida ya da iyi temizlenmemiş bir filtre pek çok kişinin hayatını etkileyebilir.

Otomol olarak hizmetini sunduğumuz yetkili servislere bu bakış açısıyla yaklaşıyoruz. İşinin ehli ve ödüllü teknik ekibimiz bakım ve onarımını gerçekleştirdiği aracınızın, sizi sadece belirli bir mesafeye değil aynı zamanda geleceğe taşıyacağını biliyor. Bu yüzden uzun yıllara dayanan yetkinlikleri, deneyimleri ve uzmanlıkları ile hiçbir ayrıntıyı riske atmıyor.

Bu konuda yetkili servisi olduğumuz BMW, MINI, Mercedes–Benz, Volvo, Audi ve Volkswagen markalarının global birikimlerini ve tesis ettikleri güveni layıkıyla temsil ediyoruz. Otomotiv sürekli gelişen ve devinen bir sektör olduğu için hem teknik ekibimizin hem de ekipmanlarımızın ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde titizlikle güncellenmesi başarımızın anahtarı.

Bu başarının size ve sevdiklerinize tesadüfen değil, bilinçli bir şekilde güvenli sürüş koşullarını sağlaması tüm Otomol çalışanlarının huzuru ve mutluluğu demek.


3) TÜM DETAYLARIYLA UZUN DÖNEM ARAÇ KİRALAMA


İkinci el araç satışı yapan kurumsal bir marka olarak aynı zamanda koşullara bağlı bir biçimde satın alma yerine uzun dönem araç kiralama seçeneğinin daha avantajlı olabileceğine yönelik vurgumuz, önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunun kanıtı.

Müşteri odaklı yaklaşımımızın bir sonucu olarak uzun dönem araç kiralama kapsamında maliyetten ve zamandan tasarruf edebilmeyi sağlayan pek çok hizmetimiz bulunuyor. Servis, bakım, onarım, araç muayene, vergi, sigorta bunların başlıcaları.

Bu hizmetlerin pek çoğu aslında daha siz aracı kiralamadan gerçekleştiriliyor ve ihtiyaç halinde kiralama sürecinin sonuna dek de hepsinden faydalanıyorsunuz. Aynı şekilde gerekli durumlarda 7/24 acil yol yardımı, çekici hizmeti ve ikame araçlar da hizmetinizde.

Bu açıdan bakıldığında uzun dönem araç kiralama, sözleşmenin imzalanıp kontak anahtarını teslim etmekten çok daha kapsamlı süreçlere hazırlıklı olmayı gerektiriyor. Bu yüzden Otomol olarak kiralamanıza sunduğumuz üst segment araçlar başta olmak üzere gerekli altyapı ve personel yatırımını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Uzun dönem araç kiralama konusunda tercih edilen marka olmamızın nedeni de bu.


4) KAPSAMLI VE ETKİN SİGORTACILIK HİZMETLERİ


Trafiğin başta gelen gerekliliklerinden biri de araçların sigortası. Zorunlu Trafik Sigortası ile kasko bu konuda halihazırdaki uygulamalar.

Sürüş güvenliğiniz Otomol olarak bizim olmazsa olmazımız. Ancak tüm tedbirlere rağmen karşılıklı etkileşimin yoğun olduğu trafik koşullarında yaşanabilecek istenmedik durumların doğuracağı zararların tazmini büyük önem taşıyor. Bu yüzden premium bir marka olarak kurumsallaşırken aracınızı sigortalatma konusunda da hizmetinizde olma ihtiyacı duyduk.

Basamak sistemine tabi Zorunlu Trafik Sigortası kendi içinde belirli standartlara sahip. Lâkin kaskodaki durum daha farklı. Muhtemel riskler ile teminatların titizlikle gözden geçirilmesi şart. Ne yazık bunu sürücülerin tamamından beklememiz mümkün değil. Bu da pek çoğunun aslında kasko tarafından karşılanabilecek olduğu halde kimi durumlarda yüklü masrafları ödemek zorunda kalmasına neden oluyor.

Otomol’un kurumsal tecrübesi ve güvencesi işte tam da bu noktada devreye giriyor. Araç sigortası konusunda uzman personelimiz en makul ödeme koşullarıyla en geniş kapsamlı ve etkin poliçeye ulaşabilmeniz için hizmetinizde.


5) OTOMOTİVE DAİR HİZMETLERDE GENİŞ KAPSAMA ALANI


 Yukarıda değindiğimiz hizmetler müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda faaliyetimizin temel yönlerini oluşturuyor. Ancak bunların yanı sıra otomotive dair hiçbir detayın Otomol’un kapsama alanı dışında olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Pek çok sürücünün, araçlarına evlerindeki düzen ve estetikten çok daha fazla önem verdiklerini biliyoruz. İdeal sürüş keyfi ve konforunu sağlama arzusu ile sahip olduğu sosyal statüyü aracına yansıtma ihtiyacı bu konuda etkili.

Otomol olarak müşterilerimizin bu konudaki beklentilerine cevap verebilmek bizim için önemli. Kullanımınıza sunduğumuz geniş aksesuar portföyü dilediğiniz gibi bir araç kişiselleştirme deneyimi yaşamanız için. Yüksek teknolojiyle gerçekleştirdiğimiz görünüm yenileme hizmeti de aracınızın ilk günkü gibi mükemmel ve göz alıcı olmasını sağlıyor.

Ayrıca satış personelimiz gerekli finansman koşullarını sağlamak için mevcut kredi seçeneklerini değerlendirme konusunda da yanınızda. Yine aynı şekilde dilerseniz satışa yönelik noter ve tescil işlemleri gibi tüm resmi formaliteler Otomol ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

Otomotive dair hiçbir detay kapsama alanımız dışında olmadığı için size de sadece sürüşünüzün tadını çıkarmak kalıyor.


6) AYRICALIKLI VE SEÇKİN BİR DÜNYA 


Premium bir marka olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerin premium kalitede olması için tüm personelimizle birlikte çabamız her zaman en üst düzeyde. Bunların içerisinde daha özel bir yere sahip olan bir oluşumumuz var, Otomol Club.

Otomol Club sıra dışı ayrıcalıklara sahip seçkin bir dünya. Yetkili servisi olduğumuz BMW, MINI, Mercedes–Benz, Volvo, Audi ve Volkswagen markalarından en az 1 araca sahip olanlar, bu araç 5 yaşını aşmamışsa veya son 24 ay içerisinde en az 1 kez yetkili servis hizmeti aldıysa Otomol Club’a hemen üye olabiliyorlar.

Avantajlı fiyatlarla premium araç kiralamadan lastik oteli hizmetimize, ücretsiz park alanından vale hizmetlerine dek sıra dışı ayrıcalıklar, 10.000 aşkın sayısıyla kocaman bir aileye dönüşmüş olan Otomol Club üyelerinin hizmetinde.

***

“Premium Marka Premium Hizmet” mottosuyla geliştirmekten hiç vazgeçmeyeceğimiz tüm üst segment premium hizmetlerimizi sizlere bir arada tanıtmak istedik. Çünkü Otomol olarak bugüne dek sunduğumuz hizmetlerle büyüdük ve bundan sonra da aynı şekilde büyümeye devam edeceğiz.

Henüz gerçekleşmediyse bile bir gün muhakkak yollarımızın kesişeceği inancıyla hepinize sevdiklerinizle birlikte güvenli, keyifli ve konforlu sürüşler dileriz. 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.