Türkiye’nin E-Şarj İstasyonları

Türkiye’nin E-Şarj İstasyonları

Merhaba Otomol ailesi! Bugün sizlere Türkiye'deki E-şarj istasyonları hakkında bilgi vermek ve Otomol'un bu alandaki katkılarını paylaşmak istiyoruz.


Elektrikli araçların giderek popüler hale gelmesiyle birlikte, şarj altyapısı da önem kazanıyor. Biz de sürdürülebilir ulaşım için adımlar atarak bu alanda öncü olmaya çalışıyoruz. 

Bu bağlamda size bir haber vermek istiyoruz. Tesla Türkiyeye ilk aracını getiriyor! Bu kapsamda uzman ekibi ve yaygın şube ağı ile Otomol, birçok önemli marka gibi Teslanın da yetkili servisi olarak hizmet verecek. Türkiye genelinde artış gösteren E-şarj istasyonlarının sayısına eklenen yeni istasyonlar arasına Otomol şubelerindeki şarj istasyonları da dahil olacak. Elektrikli araç sahiplerinin yeni durağı Otomol şubeleri olabilir! 

Bugün itibariyle Türkiye genelinde yaklaşık 3457 adet E-şarj istasyonu bulunuyor. Bu istasyonlar, elektrikli araç kullanıcılarına güvenli ve hızlı bir şarj imkanı sunarak, seyahatlerini daha kolay ve rahat hale getiriyor. Gelecekte Türkiyede artması beklenen istasyonlara biz de şarj altyapısının geliştirilmesine yönelik çalışmalarımızla destek oluyoruz. Otomol şubelerimizde bulunan 7 adet E-şarj istasyonu ile marka fark etmeksizin tüm elektrikli araç sahiplerine hizmet verirken toplamda bulunan 15 adet şarj soketi sayesinde aynı anda birden fazla araca şarj imkanı sunuyoruz. Hızlı şarj teknolojisi sayesinde yarım saat içinde tamamen dolum sağlayabiliyoruz. 

Elektrikli araçların çevre koruma çalışmalarında ve taşımacılık alanında önemli bir rol oynayacağı öngörüsüyle müşterilerimizin bu teknolojiye erişimini kolaylaştırarak, çevreye duyarlı bir yaşam tarzını teşvik etmek istiyoruz. Çevre dostu ve sürdürülebilir bir gelecek için atık yönetimi, geri dönüşüm ve enerji verimliliği gibi konulara da odaklanıyoruz. Bu çerçevede, atık pil ve bataryaların doğru şekilde bertaraf edilmesi ve geri dönüşümü konusunda da çalışmalar yürütüyoruz.

Siz de Otomol ailesine katılarak, çevreye duyarlı bir yaşam tarzının bir parçası olabilir ve geleceğin taşımacılık trendlerine öncülük edebilirsiniz. Elektrikli araçlarla birlikte, daha temiz, daha sürdürülebilir ve daha yaşanabilir bir dünya inşa etmek için hep birlikte hareket edelim!

 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.