Otomol Ataşehir 2; Mükemmel Bir Volvo Yetkili Servisi Yolculuğuna Hazır mısınız?

Otomol Ataşehir 2; Mükemmel Bir Volvo Yetkili Servisi Yolculuğuna Hazır mısınız?

Otomobil tutkunlarını heyecanlandıran bir haberimiz var. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle otomobil tutkunlarının tercihi olan Otomol, şimdi de Otomol Ataşehir 2 Şubesi’nde yeni bir maceraya adım atıyor!


Volvo Yetkili Servisi olarak hizmete başlayan Otomol Ataşehir 2, Volvo’nuzun bakımını ve onarımını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda Volvo sahiplerine keyifli ve sorunsuz bir deneyim sunacak. İşte yeni Volvo Yetkili Servisinin sizin için sunacağı bazı avantajlar:

Deneyimli ve Profesyonel Personel

 

Yeni Volvo servisimizde, alanında uzmanlaşmış ve Volvo araçlarına dair derin bir bilgi birikimine sahip olan deneyimli bir ekip bulunmaktadır. Aracınızın bakımı ve onarımı için gereken her türlü ihtiyacınızı karşılayacak olan uzman kadromuz, size güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için burada.

Kullanım Boyu Parça Garantisi

 

Otomobilinizle ilgili işlemleri Volvo servisinizde yaptırdığınızda, belirli parçalarda üretim hatalarına karşı Kullanım Boyu Parça Garantisine hak kazanırsınız. Böylece uzman teknisyenlerimizin Volvo orijinal parçalarını kullanarak, Volvo’nuzu kaç kilometrede olursa olsun onarması sayesinde artık içiniz çok daha rahat olacak.

Orijinal Yedek Parça ve Ekipmanlar

 

Volvo araçlarınız için en uygun olanı tercih ediyoruz. Bu nedenle, yeni servisimizde sadece orijinal Volvo yedek parçaları ve ekipmanları kullanıyoruz. Bu sayede aracınızın performansını ve güvenliğini her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

Akıllı Servis Paketleri

 

Servis masraflarınızı yönetmenin kolay ve akıllı bir yolu olan Volvo Akıllı Servis Paketleri ihtiyaçlarınızı düşünerek tasarlandı. Siz de Volvo Akıllı Servis Paketlerini tercih ederek servis masraflarınızı kontrol altına alıp faizsiz olarak aylara dağıtabilirsiniz..

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım

 

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Yeni Volvo Yetkili Servisimizde, size en iyi hizmeti sunmak ve araç bakımı sürecini sizin için sorunsuz hale getirmek için çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine odaklanarak, her zaman memnun ayrılmanızı sağlamak için çaba gösteriyoruz.

 

Volvo Yetkili Servisi Otomol Ataşehir 2 ile tanışmaya hazır mısınız?

Hemen Servis Randevusu oluşturmak için buraya tıklayabilir veya 0216 575 25 25 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.


 
Lütfen kayıtlı e-posta adresinizi giriniz. Şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Not: Hatırlatma iletisinin size ulaşmadığını düşünüyorsanız; Lütfen e-posta hesabınızdaki "Spam, Önemsiz, Junk Mail" gibi klasörleride inceleyiniz.